عمو روحانی و پرسمان کودک
70 بازدید
موضوع: علوم تربیتی
مصاحبه کننده : سلیمانیان
محل مصاحبه : ایکنا
نحوه تهیه : فردی
محل انتشار : تی نیوز
تعداد شرکت کننده : 0

 سایت «پرسمان کودک» با هدف پاسخ به سؤالات و ارائه مشاوره به خانواده ها در حوزه کودکان و نوجوانان توسط حجت الاسلام روحانی مقدم که خود را در این سایت با عنوان «عمو روحانی» معرفی کرده است، فعالیت می کند.

حجت الاسلام والمسلمین روحانی مقدم، کارشناس گروه کودک و نوجوان دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی در گفت وگو با خبرگزاری بین المللی قرآن(ایکنا) با بیان این مطلب اظهار کرد: با توجه با اینکه امروزه نسبت به گذشته بحث رسانه ها اعم از مکتوب و رسانه های مجازی گسترده شده، قطعاً موردی که بیشتر در دسترس خانواده ها و باهزینه کم وجود دارد، اینترنت است و به دنبال راهی هستند تا از طریق آن به یک پاسخ مطمئن دست پیدا کنند.

مدیر سایت پرسمان کودک که مطالب خود را با عنوان «عمو روحانی» درج می کند ادامه داد: اگر بتوانیم ارزش این فضا را دانسته و در ادامه مسئولان و دست اندرکاران ذی ربط از افرادی که در این فضا به صورت ارزشی کار می کنند، حمایت کنند، به طور حتم پاسخ های ارائه شده در این فضا برای خانواده ها تأثیرگذار خواهد بود چرا که این گونه اگر خانواده ها بخواهند مطلبی را پیدا کنند دچار سردرگمی نمی شوند و از بابت سندیت آن مطمئن خواهند شد.

روحانی مقدم افزود: با توجه به گران شدن کتاب در جامعه، رغبت خانواده ها در عرصه کتاب و کتابخوانی کمرنگ شده و در نتیجه خانواده ها و کودکان رو به سوی خدمات ارزانتر و با ...

(منبع : خبرگزاری قرآنی ایران)